Дата: 03.10.2019 10:02

про оприлюднення проекту регуляторного акта

«Про затвердження Положення про  взяття  на облік, збереження та

передачу в комунальну власність безхазяйного майна та відмерлої

спадщини на території Маяківської сільської об’єднаної

територіальної громади»

від 03 жовтня 2019 року

Проект рішення Маяківської сільської  ради «Про затвердження Положення про  взяття  на облік, збереження та передачу в комунальну власність безхазяйного майна та відмерлої спадщини на території Маяківської сільської об’єднаної територіальної громади» розроблено постійною комісію сільської ради з  питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Основною метою прийняття регуляторного акта є  взяття  на облік, збереження та передачу в комунальну власність безхазяйного майна та відмерлої спадщини.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде розміщено протягом 5 робочих днів з дня оприлюднення повідомлення на інформаційному стенді сільської ради та протягом 10 днів на сайті Маяківської сільської об’єднаної територіальної громади про що буде опубліковано в районній газеті «Південна зоря» та вказаний сайт.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: 67654, вул. Богачова, 99, с. Маяки, Біляївського району, Одеської області т.04852 3-30-73.

Голова постійної комісії сільської ради

з  питань земельних відносин, природокористування,

планування території, будівництва, архітектури,

охорони пам’яток, історичного середовища