Святковий концерт до дня вихователя, Дня вчителя та Всеукраїнського дня бібліотек

Дата: 03.10.2019 17:01

Фото без описуСьогодні 03 жовтня 2019 року пройшов захід  присвячений святкуванню Дня вихователя, Дня вчителя та Всеукраїнського Дня бібліотек. У заході виступила з привітаннями голова Маяківської сільської об’єднаної територіальної громади Віктор Дяченко, заступник депутата Одеської обласної державної адміністрації Костянтин Руденя, виконуюча обов’язки начальника управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Юлія Лазаренко та голова Біляївської районної профспілки Лілія Бондаренко.

Також привітали наших освітян вихованці закладів дошкільної освіти «Оленка» та «Ягідка», учні навчально-виховного комплексу села Маяки, учні закладу загальної середньої освіти села Удобне, пара колективу «Фаворит» та вчитель фізкультури закладу загальної середньої освіти села Надлиманське.