Як здійснюватиметься організація літнього оздоровлення та  відпочинку дітей в Маяківській ОТГ у 2019 році?

Дата: 21.05.2019 11:02

««Канікули! Канікули!» —

Співає все навколо.
Канікули, канікули,
Канікули у школі!
А що таке — канікули?
Це літні дні барвисті,
 Це час, коли нам ніколи
Хоча б на мить присісти,
Бо треба мчати босими
  Наввипередки з вітром,.. »

(Анатолій Костецький)

Літо — улюблена пора року для більшості жителів нашого краю. Це період відпусток, канікул, відпочинку та безтурботності. Поїздки на море, в табірпохід в горивідпочинок біля річки або озера, подорож на велосипедах або машині, в колі сім’ї — це лише декілька можливих варіантів проведення вихідного дня. Для дорослих – літо чи не найвідповідальніша пора року, адже саме вони мають подбати, щоб дитячий відпочинок був змістовним, корисним і безпечним.

З метою соціального захисту та всебічного розвитку дітей,     Маяківська ОТГ приймає заяви та пакети відповідних документів дітей пільгових категорій, які мають бажання провести незабутнє літо у таборах оздоровлення.

Протягом оздоровчої компанії 2019 року передбачено першочергове оздоровлення дітей пільгових категорій, серед яких діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї, діти із малозабезпечених сімей, які відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, діти із багатодітних сімей; талановиті та обдаровані діти - переможці обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.

Діти мають змогу відвідати: ДП МДЦ «Артек», ДП  УДЦ «Молода гвардія» та Курортне об’єднання  « Сонячний берег» .

Для більш детальної інформації звертайтесь за адресою: с. Маяки, вул. Богачова 99. Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Маяківської сільської ради.