Заклади освіти

Маяківський навчально-виховний корпус «Заклад загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»

Директор - Половський Андрій Миколайович

Адреса: Одеська область, Біляївський район, село Маяки, вул. Преображенська, 69 а,                        тел. 3-33-19

сайт закладу : http://mayaky.school.org.ua/

Графік роботи Маяківського НВК "ЗЗСО І-ІІІ ступенів -ЗДО":

понеділок - п'ятниця з 08:00 - 17:00

Надлиманський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Директор - Зброжко Віра Петрівна

Адреса: Одеська область, Овідіопольський район, село Надлиманське,  вул. Богдана Хмельницького, 140

Контактний  телефон: 0631525103

Електронна пошта: zbrozhko.vera@I.ua

Графік роботи: щоденно з 8.00 год. до 16.00 год.

Уроки  8.30 – 15.05

Дні та години прийому директора(середа)  8.00 -  13.00

Дні та години прийому заступника директора з НВР(п’ятниця)  8.00 -  13.00

Дні та години прийому заступника директора з ВР(середа)  8.00 -  13.00

Робота спортзалу 15.15 – 19.00

Робота гуртків 15.15 -  19.00

Вихідні - субота, неділя.

Удобнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Директор - Рябченко Сергій Михайлович

Адреса: Одеська область, Білгород-Дністровський район, село Удобне, вул. Кучубинського, 59

Заклад дошкільної освіти "Джерельце"

Завідувач - Шестопалова Наталія Михайлівна

Адреса: Одеська область, Біляївський район, село Маяки, вул. Булавіна, 11

тел. 3-33-05

Заклад дошкільної освіти «Оленка» Маяківської сільської об’єднаної територіальної громади

Директор – Чумаченко Юлія Сергіївна

Контактний телефон: 067 – 59 – 15 – 308

Сайт закладу: http://olm.dytsadok.org.ua

Електронна пошта:big-boss-olenka@ukr.net

Адреса:Одеська обл., Біляївський р-н, с. Маяки, вул. Осетяна, 43а.

Графік роботи: Пн. – Пт. – з 7.30 – 18.00     Сб. – Нд. – вихідні

Прийом громадян : Пн. – з 9.00 – 13.00       Чт. – з 9.00 – 13.00

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

“У нас завжди у вихованні були благородні ідеї і високі зразки.

Вони складали більшу частину того, чому ми навчили наших дітей.

… І якщо освіта буде продовжувати знаходитися в тому ж зародковому стані з устарілими методами передачі знань, надій на покращення майбутнього людей не лишається.

Якщо все ж допомога і спасіння повинні прийти, то вони можуть прийти тільки від дітей, так як діти-творці людства”.

М.Монтессорі

Заклад дошкільної освіти «Оленка» МСОТГ оновлений та відкритий в 2010 році 8 жовтня, загального типу, згідно Статуту здійснює свою діяльність. З 2018 року підпорядкованний Маяківському  управлінню освіти сімї, молоді та спорту Маяківської сільської ради.

Заклад розрахований на 75 місць. В установі працює 26 співробітників. Всього педагогів – 10, з них 4 - особи мають вищу освіту, 4 - осіб середньо - спеціальну освіту, 2 - студентів. Також маємо музичного керівника, керівника гуртка англійської мови, інструктора з фізичного виховання.

На даний час  у закладі функціонує 4 групи загальною наповнюваністю  -  95 вихованців:

Ясельна група -  23 вихованець;

ІІ молодша група – 25 вихованців;

Середня група – 22 вихованця;

Старша – 25 вихованців.

Директор ЗДО "Оленка" Юлія Сергіївна має вищу дошкільну освіту та стаж педагогічної роботи 11 років.

Колектив закладу працює над формуванням творчої особистості майбутнього, дбають про всебічний розвиток малят, створюючи атмосферу добра і тепла .

Навчально-виховний процес у закладі здійснюється згідно Державного стандарту дошкільної освіти України. Реалізується за допомогою програми розвитку дитини дошкільного віку «Дитина  від 3 – 7 років», «Впевнений старт».

Весь  колектив  своє першочергове  завдання  бачить у  збереженні  та  зміцненні  фізичного та психічного  здоров’я  дітей.   Дошкільнята із  задоволенням беруть  участь у спортивних  святах, розвагах,  Днях  здоров’я.

Пропаганда  педагогічних  знань  здійснюється не лише  у формі батьківських  зборів та  консультацій.

Впроваджується план заходів наступності дошкільної та початкової освіти .

Випускники    закладу поповнюють  ряди  першокласників  Маяківського НВК.

У дитячому садку працюють педагоги, яких об'єднує бажання працювати, любов до дітей, освідченість, творчість, порядність, чуйність, доброта, уміння ставити перед собою мету і досягати її.

" У серці кожної дитини є своя струна і торкатися неї треба обережно, щоб вона задзвеніла і заграла" таким гаслом керується колектив закладу "Оленка".

Заклад дошкільної освіти "Ягідка"

Завідувач - Гончаренко Наталія Василівна

Адреса: Одеська область, Овідіополський район, село Надлиманське, вул. Богдана хмельницького, 135

Заклад дошкільної освіти "Перлинка"