Заклади культури

Комунальний заклад «Центр культури і дозвілля»

Маяківської сільської ради

Директор - Ничипорчук Олена Леонідівна

Адреса: Одеська область Біляївський район, село Маяки, вул. Преображенська, 22 а

штатний розклад:

Фастовець Ю.М.

При КЗ «Центр культури і дозвілля» Маяківської сільської ради діють

такі аматорські формування:

Під час занять, художні керівники гуртків формують вокальні навички вокального співу з учасниками, прищеплють любов до вокального мистецтва, і намагаються створити атмосферу радості, значущості, успішності для кожного вокаліста. Це - спів вокальних вправ під супровід, добір вокально-художнього репертуару для різних типів голосів, слухання музики різних країн світу, закріплення вокально-технічних навичок у процесі роботи над вокальними творами. Кожен учасник вносить свої пропозиції та робить вагомий внесок. До складу вокальних колективів входять дружелюбні, працьовиті і співучі наші учасники, прикрасою якого є чоловіки зі своїми гучними та стійкими голосами. До вокального репертуару входять українські народні пісні, сучасні, жартівливі, обрядові та пісні сучасних українських композиторів.

Учасники   вокальних   колективів володіють великим творчим  потенціалом.   Жодного   свята в громаді і за його  межами не обходиться  без  їхньої  участі.  Самовіддана  творча  праця  цих  людей вражає  своєю  неповторністю, невичерпною  енергією.  Ансамблі  користується популярністю серед глядачів, проводять велику роботу по відродженню української пісні, збереженню культурних традицій  нашого краю.

Учасники колективів постійно працюють над удосконаленням свого професійного рівня, виконавчої майстерності. Ці люди мають різні професії, погляди і переконання, але всіх об’єднує любов до пісні, до народного мистецтва. Кожен з учасників колективу – це творча особистість. Репетиції з учасниками ансамблю проходять цікаво і продуктивно.

1. Народний вокальний ансамбль «Дністровський Вінок» - 16 дорослих, керівник гуртка  Сабірова О.М., рік створення: 2013 року

(Графік роботи - понеділок, четвер, пятниця       16.00. - 18.00.)

Танцювальний колектив «Фаворит» КЗ «Центру культури і дозвілля» Маяківської сільської ради, художній керівник – Ничипорчук О.Л., веде активну участь в галузі хореографії, неодноразово колектив приймав участь в фестивалях та конкурсах, де отримув найчастіше призові місця.

2. Танцювальний колектив: «Фаворит» - 35 дітей, керівник гурткаНичипорчук О.Л., рік створення: 2013 року

(Графік роботи - вівторок, середа, пятниця       14.00. - 17.00.)

3. Духовий оркестр - 13 дітей, керівник гуртка Семенюк О.П., рік створення: 2013 року

(Графік роботи - понеділок, середа, четвер       17.00 - 19.00.)

Філія «Центру культу ри і дозвілля» села Удобне

Маяківської сільської ради

Директор - Біловол Олександр Іванович

Адреса: Одеська область, Білгород-Дністровсський район, село Удобне, вул. Кочубинського, 75

штатний розклад:

1.

Завідуючий філії КЗ «Центр культури і дозвілля» села Удобне Маяківської сільської ради

Біловол Олександр Іванович

Костенко Н.Г.

3.

Лаур О.М.

При філії КЗ «Центр культури і дозвілля» села Удобне Маяківської сільської ради діють такі аматорські формування:В філії КЗ «Центр культури і дозвілля» села Удобне Маяківської сільської ради діють 4-и гуртки:

Вокальний  «Удобняночка» - дорослий;          (вівторок, четвер       19.00. - 21.00.)

Естрадно-вокальний «Гармонія» - дорослий;  (  вівторок, четвер 17.00. – 19.00.)

Художнього слова «Ноктюрн» - дорослий;      (середа, пятниця 18.00. – 20.00)

Художнього слова  «Калинонька» - дитячий.  (середа, пятниця 16.00. –18.00)

1. Вокальний ансамбль «Удобняночка» - 18 дорослих, художній керівник Костенко Наталія Григорівна,рік створення: 1992 року

2. Гурток  естрадно -  вокальний , «Гармонія» - 12 дорослих, художній керівник Костенко Наталія Григорівна, рік створення: 2020 року

Також ведеться індивідуальна робота з солістами – вокалістами різного віку –  Художній керівник Костенко Наталія Григорівна.

3. Гурток «Художнього слова»  - дорослий «Ноктюрн» - 10 дорослих, художній керівник Костенко Наталія Григорівна, рік створення: 2006 року

4. Гурток «Художнього слова»  - ДИТЯЧИЙ «КАЛИНОНЬКА»- 10 дітей, художній керівник Костенко Наталія Григорівна, рік створення: 1993 року

Філія «Центру культури і дозвілля» села Надлиманське Маяківської сільської ради

Директор - Семенюк Олександр Петрович

Адреса: Одеська область, Овідіопольський район, село Надлиманське, вул. Богдана Хмельницького, 151

штатний розклад:

Віноградова І. С.

Шиптій Т.П.

При філії КЗ «Центр культури і дозвілля» села Надлиманське Маяківської сільської ради діють такі аматорські формування:

1. Вокальний  народний ансамбль «Мрія» - 8 дорослих,

художній керівник Віноградова Ірина Сергіївна, рік створення: 2020 року

(Графік роботи  - вівторок, четвер       17.00. - 19.00.)

Надлиманська дитяча музична школа

Директор - Петричичць Сергій Володимирович

Адреса: Одеськ область, Овідіопольський район, село Надлиманське, вул. Богдана Хмельницького , 136

Комунальний заклад « Публічна бібліотека » Маяківської сільської ради Біляївського району  Одеської  області – це об’єднання  бібліотек в єдине структурно-цілісне утворення, до якого входять:

• Удобненська бібліотека-філія;
  • Надлиманська бібліотека-філія;
  • Йосипівська  бібліотекафілія.

Графік роботи

Робочі дні: вівторок – субота

Робочі години: 09.00 – 17.00

Вихідні дні: неділя, понеділок

Комунальний заклад « Публічна бібліотека » Маяківської сільської ради

Біляївського району  Одеської  області

с. Маяки, Біляївський(Одеський) район, Одеська обл., вул. Преображенська, 22а

Директор -  Тануркова Ольга Петрівна;

Завідуюча - Кудлай Тетяна Анатоліївна.

Удобненська бібліотека-філія  -  с.Удобне, вул.Кочубинського, №75

Завідуюча - Заволович Тетяна Григорівна