Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Маяківської сільської ради» звертається до всіх небайдужих з проханням надати благодійну допомогу

Дата: 14.07.2021 12:03

у вигляді передачі до комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маяківської сільської ради» технічних та інших засобів реабілітації, а саме: інвалідних візків (колісні крісла), ходунків, милиць (костилі), палиць, якщо у Вас є непотрібні для вашого використання зазначені засоби реабілітації, з метою створення пункту прокату.          Засоби реабілітації будуть видаватися безкоштовно для тимчасового користування громадянам Маяківської сільської територіальної громади, які мають рухові проблеми зі здоров’ям. Наша адреса: 67654, вул. Богачова, 98, с. Маяки Біляївського району Одеської області (другий поверх адміністративної будівлі амбулаторії загальної практики-сімейної медицини).

Завчасно вдячні за порозуміння.